Top
O mnie

Cześć!

Jak się masz? To przywitanie jest bardzo popularne tam gdzie mieszkałam i studiowałam przez ostatnie trzy lata, czyli w Wielkiej Brytanii. A konkretniej w Londynie. Przeprowadziłam się do tego miasta razem z moim narzeczonym, z którym planowaliśmy spędzić tam jednak ciut więcej czasu niż wyszło w rzeczywistości.

Jednak okazuje się, że najlepsze decyzje podejmujemy spontanicznie i w ten sposób ostatecznie wylądowaliśmy w Warszawie! Tutaj mieszkam, pracuję, studiuję i matkuję dwóm łobuzom o imieniach Rebel i Cynamon.

Ciągle chcę robić więcej i ciągle brakuje mi na wszystko czasu.

To chyba już wszystko. A jednak nie, zapomniałam się przedstawić. Nazywam się Sara. Po prostu Sara.

O blogu

Po Prostu Sara

Założyłam bloga we wrześniu 2016 z myślą o wszystkich, którzy podobnie do mnie chcieli wyjechać albo wyjechali na studia do Wielkiej Brytanii. Początkowo pisałam o mieszkaniu i studiowaniu w Londynie, później także trochę o życiu.

Jednak z biegiem czasu zmieniałam się ja i co oczywiste zmieniał się też mój blog. Aż do momentu, kiedy zajęta intensywnym trybem życia oraz przeprowadzką z powrotem do Polski, zrobiłam sobie od niego ponad roczną przerwę. W międzyczasie razem z Po Prostu Łukasz postanowiliśmy połączyć nasze siły i tak ponownie wracamy z nowym pomysłem!

Jeśli masz ochotę do mnie napisać, znajdziesz mnie pod tym adresem:

POPROSTUSARA@OUTLOOK.COM

Zawodowo kocham prawo, ale poglądowo idę w lewo.

Jestem licencjatką prawa angielskiego i studentką prawa polskiego. A także miłośniczką wszystkich zwierząt i niektórych ludzi.

Oprócz bloga możecie mnie znaleźć na moim Fanpage’uInstagramie i Twitterze. Polecam.

BÓB HUMMUS WŁOSZCZYZNA <3