Top

Share Week 2017, czyli jakie blogi polecam

W tym roku po raz pierwszy biorę udział w akcji Share Week, z czego się ogromnie cieszę. Pierwszy, ale na pewno nie ostatni!

W skrócie, Share Week został wymyślony przez Andrzeja Tucholskiego. Jest to akcja, w której głównie blogerzy, ale od niedawna też youtuberzy i podcasterzy polecają innych twórców. Wybierają takich, których cenią i którymi można się zainspirować w jakikolwiek sposób.

Share Week 2017 to idealna okazja, do tego, żeby podzielić się z Wami moimi ulubionymi blogami. W zestawieniu znajdują się trzy blogi, bo jest to niestety maksymalna liczba blogów, jakie można polecać. W moim zestawieniu wzięłam pod uwagę przede wszystkim to, że to właśnie te trzy dziewczyny inspirują mnie najbardziej. Każda do czegoś innego, ale wszystkie tak samo bardzo.

Dlatego jeśli jeszcze ich nie znacie to mocno zachęcam do odwiedzenia ich blogów, a może i Wam się spodoba to co robią tak samo jak mi! :)

 

jestrudo

jestrudo.pl – przede wszystkim, to dzięki Natalii jestem tu gdzie jestem i gdy zakładałam swojego bloga to właśnie ona “uczyła mnie” podstaw blogowania. Poza tym zawdzięczam jej wybór obecnego aparatu, z którego jestem bardzo zadowolona, a którego nie musiałam szukać całe dnie. Wystarczyło przeczytać jej poradnik o sprzęcie fotograficznym. A zapomniałabym! Oczywiście jest też jej bank zdjęć, który ratuje tyłek zawsze, kiedy do tekstu chcesz wrzucić też jakieś dobre, estetyczne zdjęcie a brakuje Ci swojego.

 

JESTEMKASIA

jestemkasia.com – nigdy nie będę miała takiego stylu jak Kasia, a jednocześnie ciągle będę do tego dążyła. Jedyny blog o modzie, który śledzę. I to dosłownie. Bo Kasię obserwuję wszędzie gdzie tylko się da (instagram, facebook, itp). Świetny styl i przepiękne zdjęcia to jest to co przyciągnęło mnie do jej bloga i zatrzymało na dłużej. Oprócz tego, urzekł mnie w niej także kontakt z czytelnikami, dlatego zawsze mogę liczyć na to, że mój komentarz nie zginie w tłumie i uzyskam odpowiedź od Kasi na każde zadane jej pytanie. :)

 

the-owner-and-co

theowner.co – drugą Kasię polecam ze względu na inspirowanie do bycia przedsiębiorczym, a także ze względu na pomoc przy zakładaniu własnego biznesu. Kasia podpowiada od czego zacząć przy otwieraniu swojej firmy, czy warto prowadzić bloga oraz jak skutecznie planować. Poza tym do niedawna jeszcze, tak jak ja, mieszkała w Londynie. O którym też można poczytać u niej na blogu, jednak bardziej w kontekście prowadzenia tam firmy. No i to dzięki niej właśnie pracuję nad swoim biznesplanem!

 

Tak jak już mówiłam, w projekcie Share Week można zgłosić tylko trzy blogi. Jednak oprócz tych wyżej chciałam również wspomnieć o paru innych, też bardzo fajnych!

makehappylife.pl – o rozwoju osobistym i o tym gdzie szukać szczęścia w życiu

wolniej.com.pl – blog Oli o szeroko pojętym slow-life i przepięknymi zdjęciami na instagramie

lawyerka.pl – tematycznie bardzo mi bliski blog, Ewa pisze o tym, że prawo dotyczy każdego i każdemu to prawo przybliża

angelikacafe.com – o wprowadzania zmian do swojego życia i o produktywności

poprostulukasz.pl – na blogu o karierze i finansach, głównie w Wielkiej Brytanii, a prywatnie mój narzeczony :)

Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do akcji polecającej! Możecie ją znaleźć, wraz ze wszystkimi szczegółami, tutaj!

A czy Wy macie swoje ulubione blogi, którymi chcielibyście się podzielić?