Top

Share Week 2017, czyli jakie blogi polecam

W tym roku po raz pierwszy biorę udział w akcji Share Week, z czego się ogromnie cieszę. Pierwszy, ale na pewno nie ostatni!

W skrócie, Share Week został wymyślony przez Andrzeja Tucholskiego. Jest to akcja, w której głównie blogerzy, ale od niedawna też youtuberzy i podcasterzy polecają innych twórców. Wybierają takich, których cenią i którymi można się zainspirować w jakikolwiek sposób.

Share Week 2017 to idealna okazja, do tego, żeby podzielić się z Wami moimi ulubionymi blogami. W zestawieniu znajdują się trzy blogi, bo jest to niestety maksymalna liczba blogów, jakie można polecać. W moim zestawieniu wzięłam pod uwagę przede wszystkim to, że to właśnie te trzy dziewczyny inspirują mnie najbardziej. Każda do czegoś innego, ale wszystkie tak samo bardzo.

Dlatego jeśli jeszcze ich nie znacie to mocno zachęcam do odwiedzenia ich blogów, a może i Wam się spodoba to co robią tak samo jak mi! :)

 

jestrudo

jestrudo.pl – przede wszystkim, to dzięki Natalii jestem tu gdzie jestem i gdy zakładałam swojego bloga to właśnie ona „uczyła mnie” podstaw blogowania. Poza tym zawdzięczam jej wybór obecnego aparatu, z którego jestem bardzo zadowolona, a którego nie musiałam szukać całe dnie. Wystarczyło przeczytać jej poradnik o sprzęcie fotograficznym. A zapomniałabym! Oczywiście jest też jej bank zdjęć, który ratuje tyłek zawsze, kiedy do tekstu chcesz wrzucić też jakieś dobre, estetyczne zdjęcie a brakuje Ci swojego.

 

JESTEMKASIA

jestemkasia.com – nigdy nie będę miała takiego stylu jak Kasia, a jednocześnie ciągle będę do tego dążyła. Jedyny blog o modzie, który śledzę. I to dosłownie. Bo Kasię obserwuję wszędzie gdzie tylko się da (instagram, facebook, itp). Świetny styl i przepiękne zdjęcia to jest to co przyciągnęło mnie do jej bloga i zatrzymało na dłużej. Oprócz tego, urzekł mnie w niej także kontakt z czytelnikami, dlatego zawsze mogę liczyć na to, że mój komentarz nie zginie w tłumie i uzyskam odpowiedź od Kasi na każde zadane jej pytanie. :)

 

the-owner-and-co

theowner.co – drugą Kasię polecam ze względu na inspirowanie do bycia przedsiębiorczym, a także ze względu na pomoc przy zakładaniu własnego biznesu. Kasia podpowiada od czego zacząć przy otwieraniu swojej firmy, czy warto prowadzić bloga oraz jak skutecznie planować. Poza tym do niedawna jeszcze, tak jak ja, mieszkała w Londynie. O którym też można poczytać u niej na blogu, jednak bardziej w kontekście prowadzenia tam firmy. No i to dzięki niej właśnie pracuję nad swoim biznesplanem!

 

Tak jak już mówiłam, w projekcie Share Week można zgłosić tylko trzy blogi. Jednak oprócz tych wyżej chciałam również wspomnieć o paru innych, też bardzo fajnych!

makehappylife.pl – o rozwoju osobistym i o tym gdzie szukać szczęścia w życiu

wolniej.com.pl – blog Oli o szeroko pojętym slow-life i przepięknymi zdjęciami na instagramie

lawyerka.pl – tematycznie bardzo mi bliski blog, Ewa pisze o tym, że prawo dotyczy każdego i każdemu to prawo przybliża

angelikacafe.com – o wprowadzania zmian do swojego życia i o produktywności

poprostulukasz.pl – na blogu o karierze i finansach, głównie w Wielkiej Brytanii, a prywatnie mój narzeczony :)

Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do akcji polecającej! Możecie ją znaleźć, wraz ze wszystkimi szczegółami, tutaj!

A czy Wy macie swoje ulubione blogi, którymi chcielibyście się podzielić?

 

Może Cię również zainteresować

13 komentarzy
 • matka w pigułce

  Muszę przyznać, że znam tylko 2 z tych blogów. Chętnie w wolnej chwili wejdę na resztę. Lubię czytać, uwielbiam dobrą treść.

  15 marca, 2017 at 6:11 pm Odpowiedz
 • Karolina Górczyk

  Zupełnie zapomniałam o moim ulubionym wymyśle blogowym, czyli Share Weeku. Cholerna sesja poprawkowa, muszę nadrobić zaległości!
  A Natalię również uwielbiam czytać pomimo tego, że wcale nie siedzę w fotografii. Wolę jej poradniki blogowe.

  15 marca, 2017 at 6:22 pm Odpowiedz
  • Sara Korzeniec

   Ja też w fotografii nie siedzę, a jednak lubię ją czytać. :D

   15 marca, 2017 at 6:57 pm Odpowiedz
 • Magdalena Kuprewicz

  Podoba mi się, klarowne i konkretne;-)

  16 marca, 2017 at 10:42 am Odpowiedz
 • Sabina Trzęsiok-Pinna

  Brałam trzykrotnie udział w ShareWeek i myślę, że to mi wystarczy. Wygrywają blogi, które nie potrzebuję wygranej, bo już dawno są marką, więc moje trzy głosy różnicy nie zrobią. Kilka polecanych przez Ciebie blogów znam, czasem zaglądam, ale to nie mój target :). Pozdrawiam.

  16 marca, 2017 at 10:43 am Odpowiedz
 • Ardentous

  Lubię jestrudo i zaglądam, ale pozostałe przejrzę – może gdzieś zostanę na dłużej :)

  16 marca, 2017 at 5:17 pm Odpowiedz
 • lawyerka

  Bardzo dziękuję za polecenie! Jest niezmiernie miło :)

  24 marca, 2017 at 4:51 am Odpowiedz
 • Make Happy Life

  Dziękuję za polecenie ❤ shere week YO kopalnia nowych i ciekawych blogów dla mnie ?

  26 marca, 2017 at 6:38 pm Odpowiedz
 • hrwdomu.pl

  Dzięki za make happy life – taki w moim stylu ;-)

  9 kwietnia, 2017 at 11:14 pm Odpowiedz
 • zmienionyrytm2

  Uwielbiam Jestem Kasia. Klasa! ♥ A ciekawostką dla mnie było, że pochodzi prawie z moich okolic! :)

  18 kwietnia, 2017 at 3:06 pm Odpowiedz

Skomentuj